تولید کننده تخصصی چراغ های سنسور دار

گروه صنعتی نورتاب، تولید کننده انواع چراغ ها و سنسورهای حرکتی و نوری.

image
image

گروه صنعتی نورتاب، تولید کننده انواع چراغ ها و سنسورهای حرکتی و نوری.

 

این شرکت از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را با مدیریت رضا حاج علی اکبری و با هدف خدمت رسانی به هموطنان گرامی با کاهش مصرف انرژی و روشنایی کامل تر آغاز نموده است. شرکت نورتاب توانسته در این مدت سهم قابل توجهی در تامین و بازار تجهیزات روشنایی کشور داشته است.
این شرکت تولید محصولات را ابتدا با نام تجاری ایتکین آغاز کرد اما هم اکنون با برند نورتاب، محصولات خود را در بازار عرضه می کند.

از قابلیت های خاص و انحصاری محصولات نورتاب می توان به حساسیت قابل توجه آن اشاره نمود. سنسورهای فوق پیشرفته این محصول به کوچکترین تحریک نوری واکنش نشان می دهد. به عقیده کارشناسان اهل فن در زمینه روشنایی، محصولات نورتاب دارای بهترین سنسور گرمایی و روشنایی موجود در بازار می باشند. طراحی این محصول در اتاق فکری زیر نظر کارشناسان طراحی روشنایی، آرشیتکت های با تجربه و خوش فکر و همچنین روانشناسان کارآزموده و به کار بردن علم فنگ شویی توانسته رضایت مشتریان خود را هم از لحاظ زیبایی و هم آرامش که در محیط های گوناگون به لحاظ نور خاصی که ایجاد میکند، را کسب نماید.سنسورهای روشنایی نورتاب در حال حاضر به بسیاری از کشورهای خاورمیانه از جمله آذربایجان، ترکیه و برخی دیگر از کشورها صادر می گردد. مدیران این شرکت امیدوارند که با حمایت مردم غیور کشورمان از تولیدکنندگان داخلی کشور عزیزمان ایران، بتوانند این محصول را در آینده نزدیک بخ کشورهای اروپایی صادر نماید.